Pawilony ogrodowe – ochrona przed słońcem i deszczem

Organizujesz imprezę na świeżym powietrzu i głowisz się jak zagwarantować odpowiednie zadaszenie, które uchroni gości na wypadek deszczu? A może chcesz zaopatrzyć się w profesjonalny namiot-pawilon? Sprawdź, jakie funkcje posiadają pawilony ogrodowe i o czym wypada pamiętać przy doborze namiotu.

Pawilon ogrodowy – jakie ma zastosowanie?

Obecne na rynku pawilony ogrodowe bardzo dobrze sprawdzają się podczas rodzinnych uroczystości oraz ważnych imprez. Zostały opracowane z myślą o weselach w plenerze, złotych godach, urodzinach, rodzinnych zjazdach, przyjęciach typu baby shower, rocznicach i innych istotnych wydarzeniach, które zasługują na najlepszą oprawę. W sprzedaży dostępne są namioty typu gwiazda, jak również modele dwuspadowe. Pawilon ogrodowy ochrania uczestników imprezy nie tylko przed deszczem, ale także przed silnymi promieniami Słońca. Namiot-pawilon dobrej jakości może też zapobiec kondensowaniu się wody w środku pawilonu – służy do tego fartuch retencyjny. Kupić można namioty całoroczne i sezonowe (posiadające wodoodporne poszycie). Wybór właściwego modelu powinien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Wytrzymałe i łatwe w montażu pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe charakteryzują się mocną konstrukcją i mogą przetrwać w nienaruszonym stanie przez kilkanaście, a łatwy montaż oraz demontaż pawilonu sprawiają, iż sprosta temu każdy, kto przynajmniej raz rozkładał tradycyjny namiot. Namiot-pawilon można stawiać na różnych rodzajach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe mają także ocynkowane stopy kotwiące, które zapewniają stabilność całego szkieletu.