Strój do jazdy konnej – bryczesy

Szukasz bryczesów? Powinieneś odwiedzić ten adres

Jazda na koniu wymaga nie tylko ogromnych pokładów cierpliwości, godzin pracy i wielu wyrzeczeń, ale również odpowiednich elementów garderoby, które nie będą krępować ruchów. Chcesz zamówić wysokiej jakości bryczesy do jazdy konnej? Ogromny wybór asortymentu znajdziesz w sklepie internetowym Horse-Trade.pl!

Spodnie bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to rodzaj spodni używanych do jazdy konnej. Cechuje je brak ciasnych szwów w miejscach, gdzie nogi przylegają do siodła, dzięki czemu minimalizują ryzyko otarć naskórka. Dobrze wykonane bryczesy do jazdy konnej powinny być elastyczne i obcisłe, a jednocześnie nie krępować ruchów i umożliwiać komfortową jazdę w różnych warunkach. W sklepie internetowym Horse-Trade.pl dostępne są bryczesy wyprodukowane z materiałów wysokiej jakości – specjalnych tkanin softshell czy bawełny z lycrą, dzięki którym jeździec poczuje pełną swobodę.

Jak dobrać najodpowiedniejsze spodnie bryczesy?

Bryczesy do jazdy konnej powinny być przede wszystkim dopasowane do budowy ciała jeźdźca i odpowiadać jego indywidualnym potrzebom. Poszukując odpowiednich spodni jeździeckich wskazane jest sprawdzić czy mają one specjalne wzmocnienie, czyli tzw. lej, który jest wytwarzany z skóry ekologicznej, silikonu, ewentualnie innych materiałów gwarantujących solidną przyczepność do siodła. Spodnie bryczesy mogą mieć lej pełny, który obejmuje również łydki i uda, lub kolanowy. Oddzielną kategorią produktów są zimowe bryczesy do jazdy konnej – powinny one być wyposażone w warstwę termoizolacyjną oraz wodoodporną, które dają komfort termiczny podczas jazdy. Ważne są także walory użytkowe – liczne kieszonki czy elastyczne zakończenia nogawek.

Nasze dane:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]