Szukasz producenta drzwi drewnianych? Zleć ich wykonanie firmie Oknostol

Jeśli szukasz drzwi drewnianych, zobacz tu

Oknostol to przedsiębiorstwo, które może pochwalić się wieloletnią praktyką w produkcji różnego rodzaju elementów okien i drzwi drewnianych. Okres funkcjonowania na polskim rynku spowodował, że jego fachowcy zapewniają konsumentom najlepszą jakość sporządzanych produktów oraz usług. Ramy okienne firmy Oknostol cechuje nie tylko ich trwałość, ale też wysoka ergonomia, osiągnięte za sprawą wykorzystania podczas ich wytwarzania nowoczesnych technologii. Oprócz okien w ofercie Oknostol znajdziemy również drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o znakomitych parametrach. Przy projektowaniu, wytwarzaniu i składaniu elementów stolarki otworowej specjalistami przedsiębiorstwa kieruje dbałość o zachowanie czterech wartości: najwyższej jakości produktów, pełnej wygody ich użytkowania, absolutnego bezpieczeństwa, a także zadowolenia użytkownika.

Czym charakteryzują się wyroby małopolskiego producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent okien oraz drzwi drewnianych charakteryzuje się dużą troską o jakość swoich produktów. Proponowane przez firmę drzwi drewniane na wymiar to bardzo dobre rozwiązanie dla wymagających konsumentów szukających wytrzymałych oraz w pełni funkcjonalnych produktów. Gwarantują one lokatorom maksymalny komfort – efektywnie tłumią zewnętrzne hałasy oraz stanowią świetną izolację termiczną, co jest nie bez znaczenie nie tylko w sezonie grzewczym, ale także podczas letnich upałów. Ten producent drzwi drewnianych niezwykle dużą wagę przykłada również do kwestii bezpieczeństwa własnych wyrobów – są one wyposażone w bardzo dobre systemy antywłamaniowe. Całość dopełnia ich niepowtarzalne, eleganckie wzornictwo. Drzwi drewniane Oknostol produkowane są wyłącznie z surowców najwyższej klasy, tym samym zachowują przez wiele lat zarówno walory wizualne, jak i swoją funkcjonalność.

Co gwarantuje producent drzwi drewnianych?

Ten dostarczający drzwi wewnętrzne małopolski producent pozostawia w tyle konkurencję także w sferze obsługi klientów. Wszyscy, którzy zdecydowali się na skorzystanie z usług Oknostol otrzymują darmowe doradztwo przy doborze stosownego modelu drzwi, jak również pomiar na miejscu, dzięki któremu montaż drzwi odbędzie się bez żadnych problemów. Najbardziej wymagający klienci mają zaś sposobność zamówienia drzwi drewnianych złożonych według ich osobiście przygotowanego projektu, idealnie dostosowanych do ściśle sprecyzowanej wizji. Tyczy się to nie tylko sposobu wykończenia ościeżnicy i skrzydła, ale też ich wielkości.

Nasze dane:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]