Tchibo Cafissimo – kapsułki zamienne z kawami single origin

Kup kapsułki do ekspresu Tchibo Cafissimo na https://cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-tchibo-cafissimo/

Technologia parzenia kawa w kapsułkach jest znana od schyłku lat 70-tych i pomału pozyskała sobie tysiące zwolenników. Ten praktyczny proces pozwala na zaparzenie napoju wysokiej jakości w nadzwyczaj prosty sposób – należy dolać wodę do pojemnika w stosownym urządzeniu, włożyć kapsułkę z kawą do dedykowanego zasobnika i zaledwie po minucie można rozkoszować się aromatyczną kawą.

Jakie znamy zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Istnieje parę systemów takiego przygotowywania kawy. Jednym z popularniejszych na świecie jest ten stworzony przez niemiecką firmę Tchibo. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo mają inna formę niż pozostałe, co przez wiele lat wymuszało na klientach zaopatrywanie się w kapsułki z kawą u jednego dostawcy. Problem ten tyczył się każdego systemu w kapsułkach, jednakże w ostatnich latach oferowanych jest w sklepach – także w naszym kraju – sporo ich substytutów. Firma Italian Coffee produkuje kapsułki do wielu systemów, w tym też zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo firma ta utworzyła linię kaw single origin, nazywanych też kawą speciality. Taka kawa charakteryzuje się tym, że pochodzi z jednego gatunku, uprawy i zbioru. Smak takiej kawy jest niepowtarzalny, dlatego że ma na niego wpływ wiele najrozmaitszych elementów, między innymi konkretne warunki atmosferycznepanujące w danym roku. Łączenie takich kaw z mlekiem bądź dodatkami aromatyzującymi tłumi ich unikatowe nuty smakowe. Na rynku kupimy zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo wyprodukowane z ziaren z Angoli (robusta), a także z Kolumbii i Etiopii (arabika). W tych ziarnach wyraźnie dostrzegalne są naturalne nuty kakaowe, czekoladowe i kwiatowe.

Ile kosztuje kawa z zamienników kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Zaparzacze do kawy w kapsułkach nadają się zarówno w hotelach czy urzędach, jak i w domu. Koszt kawy w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest wygórowany i przeważnie mieści się w granicy 1,10-1,50 zł. Znaczy to, iż taka kawa jest kilka razy tańsza niż tożsamy napój podawany w kafejkach w galerii bądź na stołówkach w biurze. Nowoczesny wygląd i niewysokie ceny ekspresów na kapsułki powodują, że z roku na rok częściej znajdują one miejsce w naszych mieszkaniach. Za ich sprawą będziemy mogli cieszyć się kubkiem takiej kawy przed wyjściem do pracy, a przy tym zaserwujemy koleżankom najwyższej jakości napój w czasie okazjonalnych spotkań, bez obaw o gigantyczne koszty. Jeśli zamierzamy zamówić zamienniki kapsułek Tchibo upewnijmy się uprzednio czy są zgodne z posiadanym przez nas ekspresem.

Nasze dane:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]