Wytrzymałe i estetyczne – panele dachowe na rąbek

Jeśli chcesz kupić panele dachowe, koniecznie wejdź na www.regamet.pl

Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejszy typ pokrycia dachowego. Jakie cechy odróżniają ją od pozostałych pokryć dachowych? Czy opłaca się je kupić? Prezentujemy blachy na rąbek i sposoby ich zastosowania.

Blacha na rąbek stojący – walory oraz wykorzystanie

Panele dachowe na rąbek znakomicie łączą ergonomiczność z atutami estetycznymi, z tej przyczyny zyskują coraz szersze grono entuzjastów. Świetnie wyglądającą oraz mocną blachę na rąbek stosuje się zarówno w nowoczesnych domach, jak i nieruchomości, w których niezbędna jest reperacja paneli dachowych. Ten materiał wykończeniowy może być położony na dachach płaskich i dwuspadowych, a także tam, gdzie więźba jest złożona. Panele dachowe na rąbek stojący są przywożone na miejsce budowy w formie niewielkich arkuszy. Można je zamontować szybko i stosunkowo łatwo.
Tego rodzaju pokrycie dachowe świetnie pasuje do różnych stylów architektonicznych (na przykład do stylu minimalistycznego czy dworkowego), a jednocześnie jest odporne na korozję i mocne.

Panele dachowe na rąbek – zredukuj wydatki związane z budową

Blacha na rąbek przewyższa tradycyjne rozwiązania pod kątem trwałości i użytej technologii. Panele te są wykonywane z grubej blachy, a następnie pokryte specjalną powłoką zapewniającą ochronę przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak promieniowanie UV czy woda. Blacha na rąbek stojący jest do kupienia w kilku modelach, co pozwala na dobranie jej do indywidualnej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się też do obniżenia kosztów związanych z budową – bez wątpienia zmniejszają liczbę ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Decydując się na użycie paneli dachowych na rąbek, warto nabyć ten materiał wprost od dystrybutora.

Nasze dane:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08