Zastosowanie neutralizatorów zapachów

profesjonalne odświeżacze powietrza, neutralizatory zapachu

Na to, jak nasz dom będzie oceniany przez odwiedzających go gości, oddziałuje nie tylko jego wystrój. Równie istotny okazuje się zapach. Niestety, nawet przy utrzymaniu absolutnego porządku, nie uda nam się usunąć z domu wszystkich przyczyn niemiłych woni. Mogą one napływać z toalety, kuchni, jak również innych pomieszczeń. Na szczęście wachlarz sposobów, dzięki którym możemy zakamuflować przykre zapachy, a nawet całkiem je wyeliminować, jest w istocie szeroki. Najlepsze efekty daje zastosowanie odświeżaczy powietrza.

Profesjonalne neutralizatory zapachu – rozpylacze i koncentraty

Odświeżacze powietrza mają przeróżne formy, co sprawia, że bez trudu dobierzemy je do naszych potrzeb. Najpopularniejsza postać, w jakiej spotyka się profesjonalne odświeżacze powietrza to koncentrat w płynie. Należy rozcieńczyć go wodą w odpowiedniej proporcji, a następnie przelać do butelki z rozpylaczem i zastosować w danym pomieszczeniu. Neutralizatory zapachu mają też inne formy – m.in. specjalnych kostek do pisuaru lub muszli klozetowej, a także automatycznych rozpylaczy, uruchamiających się w określonych godzinach bądź po wykryciu odpowiedniego stężenia różnych substancji.

Odświeżacze powietrza – stosowane w publicznych toaletach

Profesjonalne neutralizatory zapachu, w przeciwieństwie do środków opracowanych z myślą o domowym użytku, są przewidziane do szerszych zastosowań. Bazową grupę ich odbiorców tworzą firmy sprzątające. Dzięki ich pomocy mogą w porządkowanych toaletach i innych pomieszczeniach zredukować przykre nuty. Neutralizatory zapachu są także używane przez inne firmy – na przykład lokale gastronomiczne, stacje benzynowe czy kluby, a także placówki jak np. szpitale i szkoły i inne podmioty utrzymujące własne, dostępne publicznie toalety.

Nasze dane:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]