Szukasz drukarki 3D dla swojej firmy? Zobacz co oferuje CadXpert

Więcej o profesjonalnych drukarkach 3D na cadxpert.pl/drukarki-3d/

W ofercie CadXpert odnajdziesz wyłącznie drukarki 3D od uznanych producentów tych rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także FormLabs i MakerBot (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znalazły się w naszym asortymencie, działają m.in. w technologiach: SLA, PolyJet oraz FDM.

Drukarki 3D Stratasys – zredukują wydatki na produkcję

Stratasys jest światowym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od ponad trzech dekad – a konkretnie od 1988 roku – dostarcza klientom nowoczesne technologie oraz instrumenty. Oszacowano, iż korzystając z drukarek 3D i drugich urządzeń Stratasys można obniżyć wydatki na produkcję i czas poświęcony na proces produkcyjny nieomal o 90 procent. Nadrzędne idee pracy specjalistów marki Stratasys to zapewnianie najlepszych możliwych usług i urządzeń, a także pomoc techniczna i merytoryczna. Hit sprzedażowy z oferty drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, zalecane dla biznesu i przemysłu. Nowinką w ofercie CadXpert jest kolekcja F120 – kompaktowa wersja drukarek 3D do szybkiego prototypowania z fabryczną precyzją.

Formlabs – niewielkie drukarki 3D

Następnym liderem w dostarczaniu drukarek 3D jest Formlabs. Czym charakteryzuje się ta marka na rynku maszyn do druku przestrzennego? Formlabs produkuje bardzo zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne sposoby przyrostowego wytwarzania, jak m.in. SLA i SLS. Nową propozycją w asortymencie CadXpert jest drukarka Form 3 – niewielkie urządzenie, działające w innowacyjnej, autorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która stanowi odmianę technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszystkie pozostałe urządzenia Formlabs – charakteryzuje się intuicyjną obsługą i funkcjonalną budową. Czym pionierska technologia LFS odróżnia się od SLA? Bez wątpienia lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją i szybkością druku, a także drobiazgowym odwzorowaniem najmniejszych detali. W LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, w związku z tym można uzyskać jednakowe prototypy, do czego dąży się z reguły w masowej, powtarzalnej produkcji.

MakerBot – druk w technologii FDM

MakerBot wytwarza wysokiej klasy profesjonalne urządzenia do druku 3D, działające stosujące technologię FDM. Drukarki 3D tego producenta są szeroko wykorzystywane w najrozmaitszych sektorach edukacji, przemysłu, biznesu i wielu innych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która korzysta z materiałów dedykowane dla kolekcji Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 i ABS. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100°C. Druk jest solidny i precyzyjny, a w trakcie procesu drukowania nie występują zniekształcenia czy przesunięcia warstw.

Nasze dane:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]