Nowoczesne meble z litego drewna kupisz od polskiego producenta

Meble retro znajdziesz na stfurniture.com/sklep/.

Mieszkania i sposób, w jaki je urządzamy, może sporo zdradzić o naszej osobowości, wyczuciu estetyki, a także o tym, jak pojmujemy wygodę. Wielu z nas już nie satysfakcjonuje propozycja wszędobylskich meblarskich sieciówek, w których można dostać meble, produkowane w dziesiątkach tysięcy egzemplarzy, takie same dla odbiorców z Polski, jak i z Europy. Dlatego poszukujemy mebli, które nie tylko będą uzewnętrzniać naszą niepowtarzalność, ale także będą w pełni funkcjonalne. To oferuje polska marka Swallow’s Tail Furniture.

Swallow’s Tail Furniture – krajowy producent mebli designerskich

Firma Swallow’s Tail Furniture funkcjonuje od prawie dekady i tworzy ją dwoje wrocławskich projektantów z ponad 20-letnim doświadczeniem. Jednakże unikatowe meble oferowane przez studio STF to efekt skrupulatnej pracy całego teamu, składającego się z konstruktorów, rzemieślników oraz technologów. Marka Swallow’s Tail z wyjątkową troską podejmuje się procesu tworzenia nowych linii produktów, oddając każdemu z etapów – od roboczego szkicu, przez projekt konstrukcji, aż po selekcję najlepszego gatunku drewna – 100% pasji. To wyjątkowe dopracowanie najdrobniejszych detali kolejnych nowych projektów powoduje, iż meble studia STF cechują się praktycznie doskonałym wykończeniem. Nie zaskakuje więc, że projekty studia STF zdobyły mnóstwo nagród branżowych i można je zobaczyć na targach wnętrzarskich w Polsce i za jej granicami (między innymi w Kolonii, w Łodzi lub w Paryżu).

Rzemieślnicze meble studia Swallow’s Tail Furniture – nie tylko stoły do jadalni i stoliki kawowe

Każdy produkt Swallow’s Tail Furniture, w tym także designerskie meble dla dzieci, można nabyć bezpośrednio na stronie internetowej marki. Nie licząc praktycznych stolików kawowych, stołów do jadalni i biurek, ten producent mebli rzemieślniczych ma w swojej ofercie też krzesła, komody oraz ławki, a także drewniane akcesoria do wnętrz (między innymi świeczniki oraz ramy do luster). Co istotne, należność za zamówienie w Swallow’s Tail Furniture można opłacić w wygodnych ratach. Meble z litego drewna studia STF można obejrzeć też w salonach meblowych w Europie (m.in. w Holandii bądź we Francji) oraz na terenie całego kraju (np. w w Poznaniu, we Wrocławiu bądź w Katowicach).

Nasze dane:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]