Aranżacja wnętrz – powierz to specjaliście

Uzyskaj pomoc architekta wnętrz Kraków. Skieruj się tutaj

To, jak wyglądają miejsca, w których przebywamy, ma duże oddziaływanie na nasze samopoczucie. Należy zatem zatroszczyć się o to, by pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Aranżacja wnętrz wydaje się nieskomplikowane, jednakże często okazuje się, że aby wykonać ją idealnie, niezbędne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest wysoka – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam żyć kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając aranżację wnętrz architektowi zyskujemy opiekę specjalisty na wszystkich fazach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań będą w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To wyjątkowo ważne, bowiem optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga ogromnej wiedzy, którą można zdobyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach jednego zlecenia przygotowywane są zwykle 3 projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko projekty wnętrz – pozostałe usługi

Działanie architekta wnętrz nierzadko nie kończy się tylko na opracowaniu projektów. Żeby jego sugestie zostały urzeczywistnione, na ogół konieczny jest także nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu materiałów (lub ich wskazaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz przygotowania projektów wnętrz, architekt zapewnia również wsparcie przy wyborze nieruchomości, w fachowy sposób oceniając potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Nasze dane:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]