Catering imprezowy – obsługa imprez w salach bankietowych i w plenerze

Zamów catering na imprezy w Krakowie na https://lastrada.pl/catering-eventowy/.

Lato obfituje w bardzo modne w ostatnim czasie pikniki firmowe oraz eventy na świeżym powietrzu, ale w gruncie rzeczy co rusz w różnych punktach kraju organizowane są bankiety, benefisy albo sympozja. Takie imprezy potrzebują odpowiedniej oprawy, której obowiązkowym elementem są profesjonalnie przyszykowane i smaczne posiłki. Idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie ze wsparcia podmiotu świadczącego kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Catering na imprezy – istotna jest całość oprawy

Wybrałeś już miejsce, gdzie odbędzie się piknik bądź masz zabukowaną salę na event? Super! Teraz warto postarać się o to, żeby zaproszeni na imprezę goście mieli dostęp do najlepszych ciepłych dań, przekąsek oraz trunków. Miej na uwadze, że na czas istotnych gal nie można postawić stoliki z przekąskami gdzieś na uboczu sali i liczyć na to, iż uczestnicy obsłużą się samodzielnie. Liczy się jakość oprawy – właściwe ustawienie stołów, stosowne dekoracje, ale też poprawne ułożenie zastawy i sztućców. Goście wydarzenia na pewno docenią dodatkowo, jeśli dania będą ułożone na talerzu jak w modnych restauracjach, a posiłki będą podawać im kompetentni kelnerzy.

Czy opłaca się skorzystać z możliwości zlecenia cateringu na imprezy?

Atutem korzystania z oferty cateringu imprezowego jest zdecydowanie to, że wynajęty zespół nie tylko przygotuje znakomite posiłki, ale także gruntownie zatroszczy się o całą jego otoczkę. Przekąski i potrawy będą dostarczone we wskazane miejsce, ekipa firmy cateringowej rozłoży i udekoruje stoliki, a później profesjonalni kelnerzy będą obsługiwać obecnych podczas wydarzenia. Na życzenie klienta, o ile umożliwią to warunki wynajętej przestrzeni, kucharze mogą uświetnić imprezę demonstracją live cooking, co dla gości może być jedyną okazją, by prześledzić z bliska jak pracują profesjonalni szefowie kuchni. Należy zatrudnić firmę cateringową, która funkcjonuje w branży od lat i która zdobyła doświadczenie w organizacji i obsłudze rozmaitego typu imprez, zarówno tych takich na kilkuset gości, jak i niewielkich. W trakcie ustalania niuansów zlecenia podpowie ona, jakie dania, napoje i przekąski perfekcyjnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności dowiezie własny sprzęt na miejsce wydarzenia.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]