Catering okolicznościowy – obsługa małych i dużych imprez rodzinnych

Zamów catering okolicznościowy na lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/.

Niedługo nadejdzie ważna dla ciebie data i pragniesz celebrować ją wraz z rodziną i przyjaciółmi. Na nieszczęście jest to spore grono gości, których wypada nie tylko mieć gdzie pomieścić, ale i poczęstować ich apetycznymi daniami i trunkami. Możesz próbować przyszykować je samodzielnie, lecz przy większej liczbie biesiadników ciężko jest znaleźć na to czas. Co więcej to twoja uroczystość i chcesz się na niej doskonale bawić, a nie robić za kelnera bądź sterczeć w kuchni. Dlatego organizację posiłków na rodzinne eventy zalecamy zlecić firmie oferującej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – przygotowanie dań zleć fachowcom!

Gdy przywołuje się usługę cateringu gros osób myśli wpierw o imprezach biznesowych bądź cateringu na wesele. Jeszcze do niedawna punktem honoru każdego gospodarza było samodzielne zaaranżowanie ważnych wydarzeń rodzinnych i wyłącznie przy rzeczywiście dużej liczbie uczestników dopuszczał on opcję zamówienia zewnętrznego wsparcia w tym zakresie. Działo się też tak dlatego, iż na początku firmy cateringowe nie proponowały obsługi mniejszych rodzinnych imprez, a niekiedy także tych większych, o ile nie łączyło się to z rezerwacją sali. Współcześnie catering okolicznościowy może zamówić każdy – wobec tego czy skorzystamy z opcji użyczenia sali czy zechcemy zorganizować zabawę w swoim mieszkaniu lub ogrodzie, firma cateringowa dowiezie nam w wybrane miejsce pyszne menu.

Catering okolicznościowy – menu na półmetki, komunie i chrzciny

Catering okolicznościowy jest literalnie usługą dostępną na dowolne rodzinne wydarzenie. Profesjonalni szefowie kuchni bez problemu przyrządzają dania współbrzmiące z charakterem imprezy, niezależnie od tego czy potrzebujesz catering na chrzciny, na rocznicę ślubu bądź na komunię. Catering okolicznościowy to również obsługa komersów, studniówek oraz półmetków. Szukając firmy oferującej tę usługę radzimy zdecydować się na taką, która potrafi dostosować menu do życzeń i możliwości finansowych klienta, jak również wszechstronnie obsłużyć event, między innymi udostępniając zawodowych kelnerów czy pomagając w przyozdobieniu i rozstawieniu stołów.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]