Co można zlecić pracowni architektonicznej?

Szukasz porady profesjonalistów z biura projektów Kraków? Dobrze trafiłeś! Wejdź na https://joannaklusak.com

Biuro projektowe oferuje obszerne spektrum usług – pomaga spełniać fantazje klientów prywatnych, którzy chcą osiedlić się w wygodnym i funkcjonalnym domu, ale też kieruje ofertę do firm oraz instytucji. Architekt może wykonać pełny projekt budynku, a później czynnie doglądać przebieg prac, zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz posiadłości, zaplanować odbudowę budynku lub wystąpić z propozycją aranżacji już gotowych domów.

Jak pomoże Ci wykwalifikowane biuro projektowe?

Szukasz innowacyjnych, kreatywnych projektów budowlanych? Pragniesz, aby Twój dom wyróżniał się od innych budowli w mieście? Potrzebujesz konceptu, który spowoduje, iż Twój dom będzie wygodny, a w tym samym czasie praktyczny? Zgłoś się do naszej pracowni architektonicznej! Pośród projektów budowlanych dostępne są zarówno te uwzględniające aktualne trendy w aranżacji przestrzeni, jak i plany inspirowane ponadczasową stylistyką.

Pracownia architektoniczna – co zrealizowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio ma zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków publicznych, jak i wnętrz mieszkań oraz domów jednorodzinnych. Dotychczasowe realizacje to między innymi zakłady opiekuńczo-lecznicze, apartamenty pod wynajem, kawiarnie i obiekty rekreacyjne. Układ przestrzeni i charakter projektu dopasowywany jest do specyfiki konkretnego obiektu, a także osobistych potrzeb odbiorcy. Nasze biuro projektowe może też zaplanować obszerne i funkcjonalne szafy wnękowe, dzięki którym możliwe jest optymalne wykorzystanie przestrzeni w domu czy mieszkaniu.

Nasze dane:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]