Jak wybrać lokal na 18 urodziny?

Szukasz więcej wiadomości o pełnej ofercie sali na 18 w Krakowie? Znakomicie trafiłeś! Wejdź na palacradziwillow.pl.

Nierzadko w przypadku niektórych rocznic, imienin czy urodzin nie planujemy żadnych spotkań z przyjaciółmi oraz krewnymi, uważając ten dzień za taki sam jak inne. Jednakże są takie przełomowe momenty życia, których należyte obchodzenie jest wręcz obowiązkowe, a pierwszym z nich jest bez wątpienia osiągnięcie pełnoletności, czyli tzw. “osiemnastka”.

Sala na osiemnaste urodziny – urządź niepowtarzalną imprezę

Wraz z ukończeniem osiemnastu lat zachodzi mnóstwo zmian w życiu nastolatka. Może on zgodnie z prawem spożywać i nabywać napoje alkoholowe, oddawać głos w wyborach powszechnych, zaczyna płacić podatki czy pełnić funkcje w organach państwowych i publicznych. Jednak kończąc 18 lat z rzadka myśli się o tak poważnych rzeczach – dla młodych najistotniejsza jest możliwość zorganizowania niepowtarzalnej imprezy z kolegami. Alternatywą bywa zawsze kolejna „domówka”, lecz czy zabawa w mieszkaniu będzie się bardzo wyróżniać na tle tych wcześniejszych? Oczywiście, że nie będzie. Dlatego lepszą drogą jest wynajęcie sali na osiemnastkę. Częstokroć paru znajomych postanawia urządzić wspólną imprezę z tej okazji, co wymaga wynajęcia dość przestronnej sali, ale równocześnie umożliwia obniżyć jednostkowe koszty. Wybierając miejsce na przyjęcie urodzinowe skoncentruj się na salach oferujących dużą salę taneczną (z trudem bowiem można wyobrazić sobie imprezę bez tańca), jak również na lokalach, które kooperują z doświadczoną firmą cateringową, która dostarczy najlepsze menu imprezowe. Chcesz urządzić zabawę na powietrzu? Znajdź lokal na urodziny z możliwością skorzystania z ogrodu – w sezonie letnim można rozstawić w nim przestronny namiot i wyprawić grill.

O co jeszcze musisz zadbać organizując osiemnaste urodziny?

Nie ukrywajmy impreza z okazji 18-tych urodzin to zabawa, na której młodzi ludzie piją alkohol. Powinno się z tej przyczyny koniecznie zatroszczyć się o to, żeby osoby niepełnoletnie, a przecież może ich być wiele pośród obecnych, nie miały możliwości skorzystania z wysokoprocentowych napojów.

Odpowiednia dekoracja sali również jest nadzwyczaj ważna, by uczestnicy do głębi oddali się duchowi zabawy. Należy więc zdecydować się na lokal na urodziny, który zadba o udekorowanie ścian według podanych wskazówek, a także optymalnie rozstawi stoły z posiłkami oraz napojami.

Jeśli już mówimy o posiłkach, na takiej zabawie bardzo dobrze sprawdzi się menu koktajlowe, składające się z drobnych przekąskach “jeden gryz”, które łatwo spożyć bez konieczności siadania przy stoliku. Dobra firma cateringowa dobierze menu zarówno do charakteru przyjęcia, jak i do preferencji i budżetu klienta.

Nasze dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]