Kawa i przekąski dla uczestników szkoleń – o usłudze cateringu dla firm

Więcej informacji o cateringu dla firm w Krakowie - zajrzyj tutaj.

Rozmowy biznesowe, sympozjum lub warsztaty – każda poważna firma niechybnie pewnego dnia stanie przed koniecznością zaplanowania wydarzenia tego typu. Wiąże się to z rozmaitymi zadaniami, które na ogół nie wchodzą w zakres czynności realizowanych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. przyszykowanie napojów oraz przekąsek dla jego uczestników. Jeśli na organizowanym wydarzeniu ma pojawić się mnóstwo osób, opłaca się zamówić usługę cateringu biurowego.

Poczęstunek bez niebezpieczeństwa zabrudzenia rąk – o cateringu biurowym

Konferencje oraz kursy biznesowe to wydarzenia, które przeważnie trwają po 6-9 godzin, w szeregu przypadków także przez parę dni. Ich partycypanci odbierają ścisły grafik wykładów, między którymi zaplanowane są średnio dwie-trzy kwadransowe przerwy, w czasie których trudno jest zjeść duży obiad w najbliższej kafeterii. Dlatego konieczne jest zagwarantowanie gościom drobnych przekąsek oraz napojów, które mogą szybko spożyć podczas przerwy, a jeśli organizator wyrazi zgodę, także wziąć ze sobą na salę prelekcji. Podmioty świadczące usługę cateringu dla firm zajmują się ustawieniem stołu z zimnymi i gorącymi napojami, przeważnie z herbatą oraz kawą, jak również z niewielkimi przekąskami, które można zjeść bez obaw o zabrudzenie odzieży i dłoni. W ramach oferty cateringu biurowego użyczane są też urządzenia do przygotowania ciepłych napojów.

Bufet kawowy – powierz to firmie oferującej usługę cateringu firmowego

Przerwy kawowe są niezwykle potrzebne, dają wszak uczestnikom czas na rozluźnienie się po wielu godzinach intensywnej koncentracji. Co więcej jest to również sposobność rozmowy z pozostałymi gośćmi oraz przeanalizowania w luźniejszej atmosferze spraw omawianych na szkoleniu. Urządzenie z kawą i słodkimi napojami, który działa na stołówkach biurowców, nie ma szans dorównać perfekcyjnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Goście ekskluzywnych sympozjów bądź płatnych wykładów nie powinni przecież pić z papierowych pojemniczków, gryząc kupione po drodze w sklepie czy też przyniesione z domu kanapki. Skorzystanie z usługi profesjonalnego cateringu biurowego podniesie więc prestiż wydarzenia i równocześnie pokaże, że jego organizator pomyślał także o dobrym samopoczuciu uczestników.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]