Kilka słów o zaletach parkingu przy lotnisku w Krakowie

Pod tym linkiem zapoznasz się z ofertą parkingu Balice

Podróż samolotem jest popularnym sposobem transportu, lubianym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, by rozpocząć wycieczkę musimy dojechać do portu lotniczego. O ile wybierzemy publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego samochodu, ale to rodzi problem: gdzie go zostawić na czas naszego wyjazdu?

Parking przy lotnisku – zostaw samochód pod dobrą opieką

Oczywiście najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o podwiezienie pod port lotniczy, a następnie o odbiór nas po powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność organizacji takiego transportu, gdyż mnóstwo wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych portów lotniczych, np. w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały czynne całą dobę parkingi, na których niewielkim kosztem można zostawić auto na kilka dni. Korzystanie z takich parkingów jest bezpieczne – nad naszą własnością czuwa profesjonalna ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a zaparkowane tam samochody podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko, pomoc techniczna – co oferują strzeżone parkingi w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają też inne udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach koło Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w kilka minut i to razem z walizkami. Kierowca parkingu odbierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że mieści się w dozwolonych limitach.

Nasze dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]