Lokalizacja, wystrój, pojemność – jak szukać domu weselnego?

Nie zwlekaj! Wybierz aktualną ofertę sali ślubnej w rozsądnej cenie.

Ceremonia ślubna i mające po nim miejsce wesele to wydarzenie, o którym krewni narzeczonych i sproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez wiele miesięcy, a czasem nawet lat. Jeżeli młoda para postanowi wyprawić przyjęcie dla sporej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, jakie przed nią się pojawi, jest wybór najlepszej sali weselnej, w której uczestnicy spędzą ten ważny wieczór w komfortowych warunkach.

Miejsce na wesele – jakie okoliczności trzeba rozważyć?

Wybierając lokal na wesele para młoda musi rozważyć parę dość ważnych czynników. W pierwszej kolejności musi ustalić ilość zaproszonych znajomych i krewnych, żeby uzyskać pewność, iż w zarezerwowanej sali weselnej bez trudu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Goście powinni mieć swoje miejsce ich przy stole, ale istotne jest także, żeby mieli salę taneczną. Prócz tego para młoda powinna sprawdzić w jakim dystansie od miejsca ślubu położony jest dom weselny i czy droga do niego nie będzie utrudniona. Jeśli na wesele zaproszona jest rodzina i przyjaciele z odległych krańców Polski, wypada poszukiwać lokalu na wesele, w sąsiedztwie którego znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Następną kwestią jest sama organizacja przyjęcia weselnego, innymi słowy ułożenie menu, udekorowanie sali i znalezienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej. Takie obowiązki mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto skorzystać z oferty domów weselnych, które proponują wsparcie w obszarze kompleksowej organizacji zabawy weselnej.

Dom weselny w podkrakowskich Balicach – przyjęcie ślubne z królewską oprawą

Młode pary z południa Polski, w szczególności z okolic Krakowa, mogą wyprawić zabawę weselną w niesłychanie malowniczym obiekcie, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego salach przyjęcia ślubne urządzane są od setek lat, a każde z nich ma niesamowitą oprawę. Pałac ma cztery pomieszczenia zdolne pomieścić ok. 130 osób. Przyjęcie można zorganizować też w ogrodzie przed Pałacem, a wtedy uczestniczyć w nim będzie mogło bez mała około 350 zaproszonych. Zaletą Pałacu Radziwiłłów jest to, że usytuowany jest zaledwie 12 km od Krakowa, który ma nader bogatą bazę hotelową. Przejazd orszaku weselnego po ceremonii do Pałacu nie trwa więc dłużej niż w przybliżeniu pół godziny.

Nasze dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]