Meble ze stali nierdzewnej na zamówienie – dla zakładów gastronomicznych i medycznych

W kuchniach, salonach kosmetycznych czy też gabinetach medycznych i zakładach wytwarzających żywność nadzwyczaj istotne jest zachowanie absolutnej czystości. To wymusza nie tylko zastosowania restrykcyjnych procedur oraz stosowania preparatów dezynfekujących, ale także właściwego sprzętu. Przybory oraz meble użytkowane w takich miejscach nie mogą pochłaniać zanieczyszczeń, a ich powierzchnia powinna zapewniać szybkie i dokładne czyszczenie oraz dezynfekowanie. Toteż w miejscach, gdzie najistotniejsza jest sterylność, idealnie sprawdzają się meble ze stali nierdzewnej.

Jakiego rodzaju meble ze stali nierdzewnej stosuje się w gastronomii?

Meble ze stali nierdzewnej są bardzo często wykorzystywane w piekarniach, zakładach przetwórstwa spożywczego oraz profesjonalnych kuchniach. W kuchniach restauracji bądź bufetów stosuje się m.in. regały do składowania żywności, blaty i stoły. Oprócz tego należy napomknąć o zmywakach i okapach, jak również wszelkiego typu stojakach, które mogą być użyte do wyrastania wypieków. Maksymalną eksploatację lokalu zapewnią meble ze stali nierdzewnej na zamówienie – z ich użyciem można urządzić ergonomiczną kuchnię także na małej powierzchni.

Meble ze stali nierdzewnej dla gabinetów kosmetycznych

Projektując kształt mebli ze stali nierdzewnej, producent uwzględnia także potrzeby salonów kosmetycznych oraz gabinetów medycznych. Tu największe znaczenie mają stoły i regały umożliwiające sterylne składowanie narzędzi oraz środków wykorzystywanych podczas zabiegów. Meble ze stali nierdzewnej sprostają wszystkim wymaganiom stawianym w stosunku do sprzętu stosowanego w gabinetach medycznych – pozwalają na utrzymanie jałowości otoczenia, dobrze się prezentują i są mocne.