Monitorowany parking przy lotnisku – udogodnienie dla turystów

Parking strzeżony lotnisko Balice. Więcej informacji na pandaparking.pl.

Główne zalety lotów samolotem, które spowodowały, że tego typu transport zyskał niebywałe uznanie, to komfort, możliwość przybycia także w bardzo oddalone miejsca świata i szybkość. Wyjazd, którego elementem jest lot samolotem, łączy się aczkolwiek z drobnymi niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest bezsprzecznie problem dotarcia do portu lotniczego – a mnóstwo podróżnych w tym celu jest zmuszona wszak przejechać kilkanaście kilometrów. Tak długą trasę najlepiej jest pokonać własnym autem. Co jednak uczynić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu dojechać do portu lotniczego? Te i inne kłopoty połączone z przyjazdem na lotnisko prywatnym samochodem rozwiąże skorzystanie z monitorowanego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego międzynarodowe linie.

Parking w Krakowie – podróżuj bez trosk, twój samochód jest w dobrych rękach

Podróżujący z lotniska w Balicach mogą bez przeszkód przygotować swoją podróż tak, aby do portu lotniczego dotrzeć swoim autem. W Balicach mogą pozostawić go na monitorowanym parkingu położonego nieopodal samego lotniska. Taki parking zapewnia kompleksową ochronę pojazdu, zatem w trakcie wyjazdu nie muszą na pewno się o niego zamartwiać. Nad bezpieczeństwem naszych czterech kółek czuwać będą stróże, a pomocniczą asekurację stanowi sieć kamer. Korzystanie z oferty parkingu ułatwia możliwość rezerwacji przez internet, zatem nie trzeba martwić się, że po dotarciu na parking nie będziemy mieli gdzie na zostawienie pojazdu. Cały teren parkingu jest prócz tego utwardzony, co jest ogromnie istotne podczas silnych opadów śniegu bądź deszczu.

Parking w Balicach – gwarancja pomocy obsługi

Decydując się na skorzystanie z usług parkingu monitorowanego w pobliżu portu lotniczego możemy liczyć również na liczne udogodnienia, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez trudności. Najważniejszym z nich jest rzecz jasna możliwość skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego cena zawarte są w koszcie opłaty za parkowanie. Ponadto klienci mogą uzyskać asystę obsługi parkingu w nagłych przypadkach, jak przykładowo rozładowanie akumulatora czy też ujście powietrza w oponach.

Nasze dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]