Organizacja imprez firmowych – odpowiedni lokal i catering to podstawa

Nie czekaj! Wybierz aktualną ofertę lokalu na imprezę w Krakowie w rozsądnej cenie.

Przyjęcia firmowe to nie tylko zabawy integracyjne i plenerowe pikniki dla pracowników i ich rodzin, mające za zadanie zbudowanie głębszych więzi między zatrudnionym i pracodawcą. Coraz częściej firmy organizują głośne eventy, m.in. po to, by celebrować osiągnięte wyniki, a także różnorodne bankiety dla klientów biznesowych, kursy czy konferencje. Takie imprezy muszą być należycie przygotowane, szczególnie jeśli mają być wykorzystane potem działaniach promujących markę.

Szukasz miejsca na organizację imprezy firmowej? Nie wynajmuj zwykłej sali!

Gdy nie posiadamy w budynku firmy dużych wnętrz, w których można wyprawić bankiet, trzeba sprawdzić usługi najmu lokali, które pomieszczą wszystkich sproszonych uczestników uroczystości. Ważne jest, by miejsce, w którym urządzamy imprezę pasowało swoją stylistyką do rangi urządzanego wydarzenia. Ważne gale dla akcjonariuszy spółki, w czasie których celebrowany jest jej nadzwyczajny sukces, nie mogą mieć miejsca w byle jakiej sali. Należy w takich sytuacjach zorganizować event w jedynym w swoim rodzaju miejscu, które zdecydowanie zaakcentuje doniosłość wydarzenia. Z kolei jeżeli na imprezę sproszeni zostaną uczestnicy nie zamieszkujący w najbliższym sąsiedztwie lokalu, trzeba wybrać salę, znajdującą się niedaleko rozbudowanej bazy hoteli, do której bez przeszkód można dotrzeć w kilkadziesiąt minut.

Planowanie imprezy firmowej – zagwarantuj gościom najlepszą obsługę

W trakcie organizacji imprezy firmowej nie wolno pominąć tak istotnego elementu, jak zagwarantowanie obecnym gościom gorących oraz zimnych posiłków i napojów. Preferowanym rozwiązaniem będzie zlecenie tego obowiązku rzetelnej firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przygotowanie i dostarczenie w umówioną lokalizację wyśmienitych potraw dla obecnych, ale też pomoże w wyborze menu i weźmie na siebie rozstawienie stolików. W trakcie prestiżowych bankietów wskazane jest też zagwarantowanie zaproszonym należytej obsługi. Opłaca się zatem postawić na usługi firm cateringowych zatrudniających w swoim zespole kelnerów, którzy profesjonalnie będą serwować kolejne posiłki do stołu, a także wykwalifikowanych kucharzy, którzy przyrządzą nie tylko wyśmienite, lecz i doskonałe wizualnie dania.

Nasze dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]