Organizacja wesel jest łatwiejsza z usługą cateringu weselnego

Zamów catering na wesele w Krakowie.

Spotkania okolicznościowe, które są zwykle ważnym zdarzeniem dla członków rodziny, takie jak śluby, komunie czy chrzty, od lat nie są już urządzane w domu wyłącznie dla najbliższego kręgu krewnych i przyjaciół. Teraz są to wydarzenia, w których uczestniczy często blisko sto osób. Oczywiste jest zatem to, że jedna osoba nie będzie w stanie sama ułożyć jadłospisu, a później przygotować i zaserwować posiłki uczestnikom imprezy, szczególnie, jeśli zabawa będzie trwać parę godzin i toczy się w wynajętym lokalu. Stąd też wynikł spory popyt na catering weselny.

Czy opłaca się zamówić catering weselny?

Urządzanie imprezy weselnej to intensywny stres, wywołany dziesiątkami godzin poświęconych na przygotowanie zaproszeń, ustalanie listy gości, wybór dekoracji sali oraz szukanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To również potrzeba dostarczenia odpowiedniej ilości napojów oraz zakąsek podawanych podczas przyjęcia, a co istotne – przygotowanie gorących dań, które zachwycą gości i zgromadzą ich przy wspólnym stole. na przyjęciu weselnym powinien mieć perfekcyjną oprawę. Zaproszeni wszak oczekują tego, by stoliki były wspaniale przystrojone i poprawnie nakryte, potrawy były smaczne i ładnie skomponowane na talerzach, a także żeby obsługa profesjonalnie serwowała gościom następne posiłki. Taki poziom organizacji mogą zapewnić wyłącznie firmy cateringowe, które zatrudniają doświadczonych managerów, szefów kuchni oraz kelnerów, obytych w obsłudze imprez zarówno w plenerze, jak i tych odbywających się w salach.

Catering na wesela – z bazową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Każdy typ imprezy okolicznościowej kieruje się własnymi normami, tak w kwestii atrakcji dla zaproszonych, jak i oczekiwanych dań. Firmy cateringowe zazwyczaj mają ułożoną uprzednio listę oferowanych dań głównych, napojów i przekąsek pasujących do stylistyki wesel. Bazową ofertę można przeczytać na stronie firmy albo pozyskać tę informację kontaktując się z jej pracownikiem. Zamawiający ma zatem możliwość samodzielnie skompilować jadłospis z sugerowanych potraw. Należy jednak zaakcentować, iż firmy świadczące usługę cateringu weselnego są także otwarte na nowe pomysły i często na prośbę kontrahenta są gotowe przyrządzić unikalne zestawy dań.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]