Parking w Balicach – zalety i udogodnienia

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się gdzie postawić samochód? Chcesz szybko dotrzeć do portu lotniczego, a po przylocie do Polski odjechać z niego własnym pojazdem? Skorzystaj z usług, które zapewnia nowoczesny parking w Balicach! Kiedy warto skorzystać z oferty firmy i jakie udogodnienia oferuje?

Parking w Balicach – jak wygodnie dotrzeć do portu lotniczego

Lotnisko w Balicach jest oddalone od centrum miasta o około 20 kilometrów, co powoduje, że wiele osób zastanawia się, w jaki sposób wygodnie dotrzeć na miejsce. Najlepszy jest oczywiście dojazd własnym samochodem – nie trzeba wówczas korzystać z drogich taksówek i nosić ciężkich bagaży. Co jednak zrobić z autem? Jak zatroszczyć się o jego bezpieczeństwo? Rozwiązaniem jest parking długoterminowy położony w okolicach portu lotniczego – miejsca dzieli tylko kilometr, a transport bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest busami, które przemierzają trasę błyskawicznie. Warto dodać, że transfer jest całkowicie bezpłatny.

Parking w Balicach – chroń auto przed wszelkimi intruzami

Parking przy lotnisku Kraków-Balice posiada 250 miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest oświetlone i strzeżone przez 24 godziny na dobę, co zapewnia maksymalny stopień ochrony. Do tego pojazdy są objęte ubezpieczeniem PZU. Auto można zostawić nawet na kilka tygodni – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na terenie parkingu można podłączyć się do bezprzewodowego internetu, a także skorzystać z toalety. Boisz się, że po dłuższym urlopie w egzotycznym kurorcie Twoje auto nie odpali? Parking strzeżony w Balicach jest wyposażony w specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Za postój można zapłacić bezpośrednio po przyjeździe lub podczas rezerwacji online.