Podróżujesz samolotem? Samochód zostaw na parkingu długoterminowym

Skieruj się tutaj jeśli interesuje Cię Kraków lotnisko parking długoterminowy

Wybierasz się na wczasy poza Polskę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z samochodem w czasie wyjazdu? Dowiedz się, czy pozostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest rozsądnym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking w pobliżu lotniska – komfort i bezpieczeństwo

Port lotniczy w Krakowie to jedno z większych i najbardziej obleganych lotnisk w Polsce. Osoby, które planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z usługi czynnego przez całą dobę, długoterminowego parkingu monitorowanego, znajdującego się bezpośrednio w okolicy portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a nad bezpieczeństwem pozostawionych aut czuwają kamery monitoringu oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony a wjazd posiada szlaban, co gwarantuje, że osoby niepowołane nie będą miały dostępu do aut tam zostawionych. Parking długoterminowy to dobre rozwiązanie dla pasażerów z dużą liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć dźwigania ciężkich walizek w autobusie miejskim czy pociągu.

Parking długoterminowy – czy warto z niego skorzystać?

Ogromnym atutem parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są rozsądne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1 kilometr od portu lotniczego. Panda Parking oferuje również bezpłatny transfer pasażerów prosto pod terminal – trwa to zaledwie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja punktu parkingowego jest możliwa przez internet bądź na telefon – błyskawicznie i bez komplikacji, a unieważnienie rezerwacji nie rodzi skutków finansowych. Płatności można wykonać gotówką (w złotówkach i euro) albo przelewem. Innym atutem jest również bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, a także możliwość skorzystania z kompresora oraz ładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking przy lotnisku w Balicach zapewnia komfort i bezpieczeństwo pojazdu.

Nasze dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]