Profesjonalna opieka nad grobem

Pragniesz poznać więcej szczegółów o sprzątaniu grobów Kraków? Zajrzyj na http://www.pong-malopolska.pl

Wygląd miejsc spoczynku naszych krewnych jest dowodem naszej pamięci. Często jednak nie mamy czasu, by się nimi zająć – nawet, jeśli groby zlokalizowane są w tym samym mieście, gdzie żyjemy. Szczególne trudności stają się naszym udziałem jednak, kiedy naszych bliskich pożegnaliśmy w miejscowości – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie znajdziemy czasu. Nie oznacza to na szczęście, że pomniki muszą zostać brudne – doskonałym rozwiązaniem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega taka usługa?

Dlaczego warto zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na opisywaną pomoc decydują się nie tylko osoby, którym brak czasu – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym firm łatwo spotkać również ludzi na emeryturze, którzy na sprzątanie grobów zmarłych bliskich po prostu nie mają zdrowia. Firmy, których domeną jest opieka na grobami często oferują także pochodne usługi, czyli montaż ławek lub pomoc w załatwieniu przedłużenia opłaty oraz poprawienia liter.

Opieka nad grobami – jak dużo zapłacimy?

Ceny, które należy zapłacić pracownikom opiekującym się grobami naszych bliskich są naprawdę różne. Zależne są w szczególności od zakresu pomocy – jeśli decydujemy się na jedynie jednorazowe czyszczenie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Gdy natomiast zależy nam, by firma czyściła nagrobek regularnie, powinniśmy pogodzić się z wydatkiem około 400 złotych co dwanaście miesięcy. Nie zapominajmy, iż koszty uzależnione są również od rozmiarów nagrobków, a najdroższe będzie utrzymanie familijnych grobowców.

Nasze dane:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]