Zalety cateringu kanapkowego

Szukasz korzystnej oferty przekąsek cateringowych? Nie wahaj się! Wejdź na ten link.

Urządzenie nawet dużej imprezy nie jest kłopotliwe, o ile posiadamy wystarczająco czasu na kupowanie potrzebnych produktów, jak również następnie samodzielne przyszykowanie z nich wyśmienitych przysmaków dla uczestników zabawy. Wprawdzie nie każdy ma taką swobodę, ale nie oznacza to też, iż powinno się rezygnować z pomysłu uczczenia znaczącego jubileuszu. W takiej sytuacji zalecamy skorzystać z usług tzw.cateringu kanapkowego.

Catering finger food – umożliw gościom prowadzić swobodną rozmowę

Finger food catering, a po polsku catering kanapkowy, to usługa kierowana w głównej mierze do firm, lecz korzystają z niej dość często także osoby prywatne i różnorodne instytucje urządzające gustowne spotkania. Polega ona na dostarczenie na imprezę potraw z gatunku finger food, to znaczy niedużych przekąsek, które da się skonsumować na stojąco i nie używając widelca. Idealny finger food nie wymaga też zastosowania talerzyka – to dosłownie danie na “jeden gryz”. Finger food to głównie koreczki, sandwicze albo tartoletki warzywne i owocowe. Ten rodzaj cateringu rewelacyjnie sprawdza się na eventach, gdzie zależy nam na bliskim kontakcie wszystkich zaproszonych osób. Pozwala on na prowadzenie nieskrępowanych rozmów, a przy tym nie sprowadza kontaktu wyłącznie do gości siedzących przy konkretnym stoliku.

Atuty cateringu kanapkowego?

Zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi docenią zalety, jakie niesie zamówienie przygotowania cateringu finger food zewnętrznemu podmiotowi. Po pierwsze, tym sposobem rozwiązuje się problem związany z rozstawieniem stołów oraz stresu z planowaniem usadzenia gości imprezy. Zakąski oraz schłodzone i gorące napoje ustawione są na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy ma na to ochotę. Jest to niesłychanie praktyczne głównie w niedużych salach, w których zmieszczenie wystarczającej liczby stołów byłoby trudne. Catering przekąskowy w okamgnieniu sprawia również, że bankiet ma mniej oficjalną, bardziej wyluzowaną atmosferę. Trzeba zaznaczyć, iż menu z poręcznych przekąsek jest z reguły tańsze aniżeli eleganckie kolacje, a dodatkowo zapewnia większą swobodę dostosowania ich do potrzeb żywieniowych uczestników uroczystości. Co najważniejsze, catering kanapkowy nie potrzebuje dostępu do kuchni, a to nieraz stanowiło największą przeszkodę przy urządzaniu spotkań firmowych.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]